Bike Island Day 2012

Wyjechaliśmy ze Zgorzelca w dniu 28.06.2012 (czwartek) o godz. 9.30 spod KFC. W sumie było osiem maszyn. Podróż przebiegała spokojnie z lekkimi opadami deszczu. O godz. 17.oo dotarliśmy w malowniczo położone miejsce, które okazało się logistycznie nie przygotowane na przyjęcie uczestników zlotu. Ponad to program imprezy nie zgadzał się ze stanem faktycznym. Gdyby nie zajęcia w podgrupach z kolegami z Legnicy, Wrocławia, Szczecina, Poznania i Malborka to całej imprezie wystawili byśmy opinię negatywną. Miło spędzony wspólnie czas aczkolwiek nie zamierzamy powtórzyć tego wyjazdu w przyszłym roku. Powrót odbył się w niedzielę i trwał całą wieczność z uwagi na wyjątkowe zmęczenie organizmów jeźdźców.

Galeria zdjęć

Możesz napisać komentarz, lub użyć trackback ze swojej strony.

3 komentarze do “Bike Island Day 2012”

 1. Tomek napisał(a):

  Pozdrawiam wszystkie koleżanki i kolegów z zaprzyjaźnionego Zgorzelca oraz okolic.
  Gratuluję fajnej strony.
  Pomijając organizację „zlotu na wyspie” warto było tam przyjechać żeby spotkać Was, napić się przeróżnych i przedziwnych napoi (powinniście sprzedawać te wynalazki jako produkt regionalny) i przeżyć niezapomniane i „zapomniane” chwile.
  Do zobaczenia na trasie, może na innym zlocie, może w gościnnym Zgorzelcu lub niemniej gościnnym Malborku.
  Pozdrawiam Tomek z Malborka (bordowa FJR-ka).

 2. Bogdan napisał(a):

  Witam ponownie i pozdrawiam druchów doli i niedoli . Wasza obecnośc tam pozwoliła mi miło zapamiętać miniony wekend bo inaczej uciekłbym z tamtąd juz na drugi dzien a tak wspólnie racząc sie słusznymi napitkami bawiliśmy sie nie baczac na przeciwności stawiane nam przez organizatorów a że wracałem dwa dni zmeczony słońcem i „cos tam , cos tam ” to inna sprawa

  Bogdan z Wrocławia – orginalny z Wrocławia / ten od rozweselania Was/

 3. Darek napisał(a):

  Był to mój pierwszy zlot i gdyby nie fakt, że byłem z Wami wszystkimi zniechęciłbym się na dobre do tego typu imprez.
  Pozdrawiam wszystkich „starych” i nowych znajmych.
  Lewa w górę.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby móc komentować!.