Ślub syna naszego kolegi i festiwal Blues Nad Bobrem

62-cover
10 sierpnia 2013r. mieliśmy zaszczyt gościć na ślubie syna naszego kolegi Mirka Święcickiego. Para Młoda: Bożenka i Jakub złożyli sobie przysięgę małżeńską w obecności świadków i przybyłych gości. Po ceremonii zaślubin udaliśmy się w orszaku weselnym jadąc przez Zgorzelec w miejsce hucznej zabawy, na której zostaliśmy przyjęci bardzo obficie, świętując szczęście młodych małżonków oraz radość ich rodziców. Bożence i Kubie życzymy szczęścia na nowej drodze życia i dziękujemy za możliwość uczestniczenia w ceremonii ślubnej.
Po przyjęciu i wspólnych zdjęciach część z nas pojechała do zamku ,,Kliczków? gdzie odbywał się już po raz XXIII Festiwal ? Blues nad Bobrem.
Do domu wróciliśmy pełni wrażeń o pierwszej w nocy kołysząc się w rytm bluesa granego przez zespół ,,Zimna Woda? oraz ,,JJ Band?, którego słuchaliśmy już na festiwalu w Radzyniu ?Las, Woda, Blues-

Galeria zdjęć

Możesz napisać komentarz, lub użyć trackback ze swojej strony.

Jeden komentarz do “Ślub syna naszego kolegi i festiwal Blues Nad Bobrem”

  1. Bożena i Jakub napisał(a):

    Bardzo serdecznie dziękujemy za obecność w tak ważnym dla nas dniu. Dzięki Wam ten dzień był podwójnie radosny i zafundował nam dodatkową porcje wrażeń, długo tego nie zapomnimy było SUPER.
    Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich motocyklistów.
    Bożena i Jakub

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby móc komentować!.