Spotkanie Opłatkowe 2013

2-cover
Decyzja o odbyciu spotkania opłatkowego w „Winiarni Hanna” w Radomierzycach była strzałem w dziesiątkę. Wspaniała, świąteczna atmosfera wnętrza, ogień w kominku, miła obsługa w lokalu i przyjazne przyjęcie przez właścicieli. Uczestnicy spotkania przybyli w komplecie zachowując przygotowanie i nastroje świąteczne. Przed rozpoczęciem biesiady i wspólnej zabawy minutą ciszy uczciliśmy pamięć motocyklistów, którzy odeszli w tym sezonie. Następnie już zajadaliśmy się tradycyjnymi, świątecznymi potrawami. Czas biesiadowania był przerywany różnymi atrakcjami.
Pierwszym punktem było złożenie życzeń i przekazanie prezentu imieninowego naszemu koledze Darkowi Jaroszowi.
Kolejnym zaplanowanym elementem spotkania świątecznego było wspólne śpiewanie kolęd a w tym czasie odwiedził nas nasz kolega Maciej Rębisz.
Nasza Śnieżynka z akcji mikołaje na motocyklach; Basia Fronczak przedstawiła problem zdrowotny swojego kolegi i została przeprowadzona zbiórka , która ma przedłużyć jego rehabilitacje, efekt zbiórki przeszedł nasze oczekiwania.
Niestety tylko pięciu motocyklistów mogliśmy obdarować, choć wiem że wszyscy którzy biorą udział w naszych akcjach charytatywnych i wspólnych działaniach zasługują na wyróżnienie. Zdecydowaliśmy się dostrzec nowych kolegów, którzy czynnie w tym sezonie uczestniczyli we wszystkich naszych działaniach i oby to nie okazało się na wyrost. Nagrodą były flagi Polskie, które przejechały XIII Rajd Katyński i Rajd Wiedeński a ich kształt jest wzorowany na flagach jakie miała Polska Husaria w trakcie Odsieczy Wiedeńskiej. Sądzimy że od nowego sezonu będą powiewały przy motocyklach.
Ostatnim punktem programy było rozdanie koszulek nowym motocyklistom, którzy dołączyli do Zgorzeleckiej Grupy Motocyklowej.
Właściciel lokalu zaproponował nam uczestnictwo w imprezie z ogniskiem, pochodniami, bryczką lub saniami w zależności od pogody. Wszyscy wyrazili chęć i można przypuszczać że spotkamy się po nowym roku.
Życzymy Wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku !!!

Galeria zdjęć

Możesz napisać komentarz, lub użyć trackback ze swojej strony.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby móc komentować!.