O nas

Z przyjemności jazdy na dwóch kółkach, słuchania brzmienia silników motocyklowych, potrzeby nawijania kolejnych kilometrów razem w grupie na motocyklach, założyliśmy nieformalną grupę motocyklową. Chcemy wspólnie przemierzyć parę tras, krajów, może kontynentów. Grupę tworzą  niepowtarzalni i twórczy ludzie, którzy chcą w sprawdzonym gronie przyjaciół podróżować i bawić się. Z nami są osoby różnych zawodów i w różnym wieku, a łączy ich wszystkich miłość do motocykli, przyjaźń i szacunek dla pozostałych.

O sile grupy decydują osobiste przeżycia każdego z nas i doświadczenie zdobyte podczas wielu podróży. Dla naszej grupy najistotniejsza jest przyszłość, nowe wyzwania i wolność płynąca z  jazdy na motocyklu. Jesteśmy otwarci na wszystkich, którzy mają podobny cel i przestrzegają podstawowe zasady wzajemnego szacunku.

Znamy się od dawna, ale od stycznia tego roku ruszyła nasza ,,Grupa Motocyklowa?, a z nią strona internetowa. Jest nas obecnie  już około czterdziestu motocyklistów. Posiadamy własne logo, piękne koszulki dla panów i specjalne dla pań, a także haftowane naszywki z logo na kamizelki i kurtki. 

Jeśli lubisz to co my, to witamy na naszej stronie, zapraszamy na forum i do wspólnych spotkań. Jeśli dopiero marzysz o własnym  motocyklu, to pamiętaj: jesteśmy z Tobą, bo każdy z nas kiedyś marzył. Realizacja marzeń musi czasem potrwać.

Skoro to czytasz to znaczy, że bakcyl motocyklisty w Tobie drzemie.

Miłej podróży po naszej stronie.

Do zobaczenia na drodze…